Menu

Buďte každý den v obraze, co Vás na trhu čeká!

V naší veřejné trading skupině možná nenajdete tak rozsáhlý obsah jako v našem VIP členství, ale přinášíme vám denní analýzy predikce Bitcoinu a stavu trhu, důležité informace a přehledy, včetně predikcí našich Altcoinů, které plánujeme obchodovat.

Stačí si stáhnout aplikaci Telegram na mobilní/počítačové zařízení a připojit se přes níže uvedené tlačítko.

Veřejná trading skupina

Pravidelné analýzy Bitcoinu i Altcoinů

Budete pravidelně informováni o situaci na trhu, abyste nezmeškali žádné důležité události a měli jasnou představu o tom, co můžeme očekávat. Současně sledujeme také vývoj na Altcoin trhu. Naše analýzy vám mohou pomoci získat profity, protože s vámi sdílíme část našich analýz.

Nejaktivnější skupina – nic Vám neunikne

Jsme velmi aktivní v sledování a informování o situaci na trhu. Pokud se něco významného stane, okamžitě vám to sdělíme. Stejně tak vás budeme pravidelně informovat o plánovaných událostech a vývoji na trhu, včetně fundamentální analýzy. Naše cílem je poskytnout vám jasný obraz toho, co můžete očekávat.

Přidejte se ke spokojeným členům

Veřejná skupina má velkou pozitivní zpětnou vazbu od členů v této skupině. Mnoho z nich nám posílá své zisky a vyjadřují vděčnost za naši práci. To nás motivuje a potvrzuje, že naše analýzy a obchodní scénáře jsou pro ně užitečné a přináší pozitivní výsledky.

Stačí si stáhnout aplikaci Telegram na mobilní/počítačové zařízení. 
Nenech si nic utéct a připoj se k největší české trading skupině!

Veřejná trading skupina