Menu

Přehled V.I.P. skupiny

V.I.P. členství odemyká dveře ke všem skupinám

Signály

Jako V.I.P. člen získáš přístup k našim vlastním obchodním pozicím a podloženým analýzám, které Ti mohou maximalizovat zisk na trhu. Naše signály jsou prováděné profesionálním traderem a spoléhají se na mnoho faktorů, které ovlivňují trh.

Analýzy

Získáš přístup ke každodenním analýzám trhu, které jsou připraveny profesionální traderem s dlouholetou praxí. Tyto analýzy zlepší nejen efektivitu při obchodování, ale také lepší orientaci na trhu a pochopení aktuální situace. Skupina běžně poskytuje 10 – 20 analýz denně, aby byl přehled o situaci na trhu každý den. Dbáme na klíčové informace, které využíváme
k výhodným obchodním příležitostem.

V.I.P. sekce

V.I.P. sekce je pro naše členy speciálním místem na webu, kde najdou širokou škálu výukového a bonusového materiálu, který je provede krok po kroku tradingem. Všechny materiály jsou pečlivě vybrány a průběžně aktualizovány, aby Ti pomohly dosáhnout úspěchu. Mnoha traderům tento výukový obsah chybí a přicházejí tím ke zbytečným ztrátám. Průběžné přidáváme nový bonusový obsah, abychom přinášeli stále více výhod.

Chat

Naše V.I.P. komunita je propojena skrze tři chatovací skupiny zaměřené na obchodní pozice, kryptoměnové věci a volné témata. Tyto skupiny umožňují členům interakci a diskuzi s ostatními tradery, kteří jsou členy naší komunity. Vytváříme tak přátelské a podpůrné prostředí pro naše členy.

Nákup kryptoměn

V této skupině se zaměřujeme na nákup kryptoměn s vysokým potenciálem pro dlouhodobé zhodnocení – tzv. hodl.

Otevřené dveře

Místo toho, že by členství ve V.I.P. skupině zahrnovalo pouze zisk z obchodování a zlepšení Tvých dovedností, tak otevíráme dveře k dalším exkluzivním příležitostem, které jsou dostupné pouze pro naše V.I.P. členy.